Upravit stránku

Ivaline Lady Bardotte​

Datum narození: 24. 07. 2016
Matka: Amarena de gorges de la Lizerne
Otec: Irko's Face vom Bergahorn (CH)

Ajvi k nám přišla z chovatelské stanice LADY BARDOTTE.
Když jsme se dozvěděli, že v chovatelské stanici Lady Bardotte plánují krytí ve švýcarsku, padlo rozhodnutí pořídit dalšího honiče právě z této stanice.
Necelý rok jsme si ale na naši Ajvinku museli počkat. Už fotek nás zaujala tato fenka a při osobní návštěvě se to jen potvrdilo.
Má milou a přátelskou povahu a hned si všechny získá. Vyrůstala s dětmi a proto je zbožňuje.
K ostatnícm psům či ve smečce se chová nekonfliktně.
Ve výstavních kruzích sklízí obdiv rozhodčích a spousty úspěchů. Již si odnesla tituly : Česká junior šampionka, Klubová junior šampionka, Klubová vítězka mladých, Vítězka mladých Speciální výstavy KCHŠH, Světová vítězka mladých 2017, Šampion ČMKU, Slovenská šampionka
Ivaline prošla kurzem všeobecné poslušnosti a proto se umí chovat jako správná dáma, ale když dostane povolení k lovu, stává se z ní opravdový honič.
V roce 2018 úspěšně absolvovala lovecké  BZH zkoušky -I. cena
Další úspěchy sklízí na poli závodním v "CANICROSSU"

Danaé Aurita Kitta​

Datum narození:  31.08.2017
Matka: Bernandetta Aurita Kitta
Otec: Banditto Lady Bardotte

Pro mladší fenku Danuš jsme si jeli do CHS Aurita Kitta. Tato CHS se psům věnuje i po pracovní stránce a vede je k lovu. Se psy tráví mnoho času v přírodě, či při lovu a ze všech psů z celé velké smečky srší spokojenost.

Ve výstavních kruzích sklízí obdiv rozhodčích a spousty úspěchů. Klubová junior šampionka, Klubová vítězka výstavy KCHŠH v Náměšti n/H v roce 2019. Obdiv sklízí i na výstavách v zahraničí. 
Danaé prošla kurzem všeobecné poslušnosti a proto se umí chovat jako správná dáma, ale když dostane povolení k lovu, stává se z ní opravdový honič.
V roce 2019 úspěšně absolvovala lovecké  BZH zkoušky.

Další úspěchy sklízí na poli závodním v "CANICROSSU"

Nahoru